Fitness, Practice, Double, Battle un Marathon režīmi

screen00019Līdz šim galvenokārt esam apskatījuši Dance režīma piedāvātās iespējas, taču In the groove spēlē ir daudz citu iespēju, kas dejošanu padarīs vēl aizraujošāku.

Fitness

Spēles palaišanas sākumā, kolonnā zem „Game Start” , tu atradīsi „Fitness” režīmu.
Šajā režīmā tev ir iespēja sekot līdzi savām fiziskajām aktivitātēm, aizstājot aerobikas nodarbību apmeklēšanu ar mašīndeju dejošanu. Procentu skaitīšanas vietā, spēle tev skaitīs nodedzinātās kalorijas, un ekrāna apakšējā daļā tiks uzrādīts nodejotais laiks. Jāsaka, ka “In the Groove” kalorijas skaita diezgan optimistiski, ja rezultātu dalīsi ar 2, tad arī iegūsi reāli nodedzināto kaloriju skaitu.

Izvēlnes iespējas:
Weight – norādi savu svaru, lai iegūtu pēc iespējas precīzākus rezultātus
Play time – vari uzstādīt konkrētu laiku, cik vēlies dejot
No Goal – bez īpašiem uzstādījumiem, skaitās gan laiks, gan kalorijas
Calorie burn – ja vēlies koncentrēties tieši uz konkrētu kaloriju skaita nodedzināšanu

Select type
Songs – varēsi pats izvēlēties kuras dziesmas un kādu līmeni dejot
Courses – ir iespēja izvēlēties kādu no jau sagatavotām dziesmu pakām, kas ir dažādos grūtības līmeņos
Random endless – ir iespēja izvēlēties konkrēta līmeņa dziesmu paku, lai dejotu bez pārtraukuma

Practice

Ja esi tik ļoti jau aizrāvies ar mašīndejām, ka sāk kaitināt dažu dziesmu sarežģītās soļu kombinācijas, kuras nekādi nespēj iziet un izprast, tad šī nodaļa ir domāta tev.
Ar „Practice” režīmu tev ir iespēja trenēt konkrētā dziesmā tikai to soļu daļu, kas neizdodas, kā arī mainīt melodijas ātrumu, kas ir īpaši svarīgi ātro dziesmu kombinācijās.

Kā tas darbojas:
Izvēlies konkrēto dziesmu, kuras soļi tev ir nepieciešami, kā arī līmeni.
Kad esi nospiedis Done un parādās soļi, nospied Enter vai Start, lai ieietu „Edit menu”.

Izvēlnes iespējas:
Set selection start – iezīmē kombinācijas sākuma punktu
Set selection end – iezīmē kombinācijas beigu punktu
Options – iestatījumu logs, ātruma modifikatora izvēlei un tāda funkcijai kā „Music Rate”. Ar šīs funkcijas palīdzību tev ir iespēja mainīt melodijas ātrumu.
Play selection – spēlēt iezīmēto soļu kombināciju

Tagad tev ir iespēja trenēt konkrēto kombināciju tik ilgi, cik vien nepieciešams, lai to apgūtu, jo tā visu laiku atkārtosies. Ja vēlies trenēt visu dziesmu un nepieciešams tikai lēnāks ritms, tad izmaini tikai melodijas ātrumu un nospied „Play whole song”. Arī Assist tick vari droši izmantot.

Kad esi apguvis konkrētos soļus, dodies atpakaļ uz Dance režīmu un dejo kā ierasts, bet jau daudz veiksmīgāk!

Double

Ja tev mājās ir divi deju paklājiņi, vari pamēģināt Double režīmu. Tas nozīmē, ka tev vienam pašam ir jādejo uz abiem paklājiņiem. Mērķa zona sastāv no visām astoņām bultām un tev tikai atliek nospiest pareizo bultu uz pareizā paklājiņa. Centies neskatīties uz kājām, bet gan izjust abu paklājiņu bultu atrašanās vietas ar pēdām. Sākumā, droši vien tas šķitīs sarežģīti, tādēļ sāc ar pašu pirmo līmeni, pat tad ja dejojot uz viena paklājiņa vari izdejot jau sarežģītākus līmeņus.

Battle

Dejojot šajā režīmā tev ir iespēja vai nu sacensties ar datoru, ja dejo viens, vai draugu ja dejo divatā. Battle būtība ir „cīņa”. Vienā raundā ir trīs dziesmas un abiem spēlētājiem ir viens grūtības līmenis. Dziesmas laikā veiksmīgi izpildot soļus pildās katra spēlētāja dzīvības līmeņa stabiņš. Jo labāks vērtējums, jo ātrāk pildās līmenis. Kad tas ir pilns, tu pretiniekam “sūti” dažādus nepatīkamus bultu modifikatorus - bultas sāk izzust, raustīties, paliek vienā krāsā - viņam neklāsies viegli, taču atceries - ja pretinieks kādu brīdi dejo precīzi un piepilda savu dzīvības stabiņu - ar viņa sūtītajiem modifikatoriem būs jācīnas tev! Kad deja ir nodejota, parādās kurš spēlētājs ir uzvarējis, kā arī cik precīzi ir veikti soļi.

Marathon

Maratona režīmā ir sagatavotas četras līdz piecuasdažādu grūtības pakāpju dziesmas. Katrai ir pievienoti dažādi bultu modifikatori – bultas dejas laikā raustās, viļņojās izzūd u.t.t. Tavs uzdevums, neatkarīgi no tā, kas notiek ar bultām, censties izdejot dziesmu. Šis režīms ir balstīts uz padziļinātu reakcijas, ritma un koordinācijas treniņu. Ja spēsi veiksmīgi izdejot Maratona dziesmas, Dance režīms vairs nešķitīs tik sarežģīts.

11 komentāri

 1. gredzeni teica:

  jap, šī ir ļoti laba fīča!

  [Atbildēt šim komentāram]

  -->
 2. R1TV teica:

  Šo modeli joprojām var dabūt vai pieejami ir tikai jaunāki???

  [Atbildēt šim komentāram]

  -->
 3. Berens teica:

  R1TV- cik man zināms, šis ir vēl pieejams!

  [Atbildēt šim komentāram]

  -->
 4. Akurats teica:

  Battle ir visjautrākais :D

  [Atbildēt šim komentāram]

  -->
 5. Ondo teica:

  Saulaina spēle, draugu un ģimenes lokam :)

  [Atbildēt šim komentāram]

  -->
 6. Vivus teica:

  Šī ir forša atrakcija :)

  [Atbildēt šim komentāram]

  -->
 7. kredit365 teica:

  Laba spēle, bet kompānijā spēlēt vēl labāk.

  [Atbildēt šim komentāram]

  -->

Komentēt